Tel. 59 84-55-999

Zapraszamy codziennie

poniedziałek - czwartek:
w godz. 11.00 - 22.00

piątek: 11.00 - 23.00

sobota: 12.00 - 23.00

niedziela: 12.00 - 22.00

 

 

 

Pizzeria Corleone kusi nie tylko włoską kuchnią w najlepszym wydaniu, ale i polskimi daniami oraz wyśmienitymi deserami. W menu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Włosi mówią „lepsze jak u mamy” i my mamy nadzieję, że słupszczanie będą wracać do nas z przyjemnością.

Zamiarem naszym było stworzenie kameralnej niepowtarzalnej atmosfery. Mamy nadzieję, że udało się nam to zrealizować. Zamysłem naszym było stworzenie Pizzerii o swoistym klimacie, jedynym w swoim rodzaju.

Połączenie nieformalnego i niekrępującego stylu z równoczesną jego elegancją pozwoli cieszyć się samym przebywaniem w Pizzerii Corleone – niezależnie od tego, czy zechcecie Państwo odbyć oficjalne spotkanie, spożyć rodzinny obiad czy spotkać się z przyjaciółmi. Kącik dla dzieci oraz specjalne menu dla najmłodszych z niespodzianką sprawi, że każdy maluszek będzie uśmiechnięty. W pogodne, słoneczne dni zapraszamy Państwa do naszego ogródka. Wierzymy, że już jedna wizyta w Corleone pozwoli, by miejsce to stało się Państwa ulubionym.

Po prostu – „…mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia…”